AfyonkarahisarEtkinlikSivil Toplum

AFDOS Üyeleri “Kış Ortası Su Kuşu Sayımı” Faaliyetine Katıldı

AFDOS (Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü) üyeleri Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi ile birlikte “Kış Ortası Su Kuşu Sayımı” faaliyetine katıldı.

Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç.Dr. Uğur Cengiz Erişmiş öncülüğünde gerçekleşen faaliyette Başmakçı Acı Göl ve Dinar Karakuyu Sulak Alanında “Kış Ortası Su Kuşu Sayımı” için gözlemler yapıldı.

Acı Göl etrafında keyifli bir yürüyüş gerçekleştiren AFDOS üyeleri, bol bol doğa ve kuş fotoğrafları çekmeyi de ihmal etmedi.

AFDOS Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada; “Ekibimize yakın ilgisi dolayısıyla Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Cengiz Erişmiş’e, yürüyüş esnasında kuşlarla ilgili bilgilendirmede bulunan AFDOS Sporcumuz Zeynep Erturhan’a ve katılan tüm yol arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı