AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatMüzik

17. Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali açılış konseriyle başladı

Afyonkarahisar Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Afyonkarahisar Belediyesi, Yapı Kredi Bankası ve NG Afyon Termal Otel’in desteğiyle düzenlenen 17.Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali, Millet Hamamı’nda açılış konseriyle başladı.

Açılış konserine Vali Mustafa TUTULMAZ ve eşi Fatma TUTULMAZ’ın yanı sıra, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir ŞAN, Belediye Başkanı Burhanettin ÇOBAN, Vali Yardımcısı Erhan GÜNAY, Sultandağı Kaymakamı Vekili Hüseyin KAPTAN, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Mehmet TANIR, müzik ve edebiyat dünyasının önde gelen isimleri ile çok sayıda klasik müzik dinleyicisi katıldı.

10 gün boyunca sürecek olan festivalde, dünyaca ünlü sanatçılar, klasik müzik dehaları, edebiyat ve sanat dünyasının önemli isimlerinin yer alacağı etkinlikte, bu yılın sürpriz konuğu ise edebiyat dünyasının önde gelen ismi Ahmet ÜMİT, Balkan Naci İSLİMYELİ, Atilla DORSAY, Ahmet ÇAKIR,  Yalvaç URAL, Hasan UÇARSU, Ali YILMAZ ve Nadir EDE olacak.

Daha Fazla Göster

Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı