Başlangıç / Afyonkarahisar / 1040 aileye nakdi yardım yapıldı

1040 aileye nakdi yardım yapıldı

 

Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Ramazan ayı nedeniyle 1.040 aileye nakdi yardımda bulunulduğu belirtildi.

Açıklamada “On bir Ayın Sultanı Ramazan ayı, toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın üst seviyelerde hissedildiği, sevgi, saygı ve hoşgörünün hakim olduğu bir dönemdir. Sosyal devlet olmanın bir gereği olarak, bu önemli ayda Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız tarafından fakir ve muhtaç 1.040 aileye toplam 361.900-TL nakdi yardım yapılmıştır.” ifadeleri yer aldı.

Ramazan ayının tüm vatandaşlarımıza huzur ve bereket getirmesini dileyen Afyonkarahisar Valisi Aziz YILDIRIM, “Vatandaşlarımızın bu mübarek Ramazan ayını en güzel şekilde geçirebilmeleri amacıyla yapmış olduğumuz nakdi yardımları vatandaşlarımıza ulaştırmanın mutluluğu içindeyiz” dedi.

Hakkında: Risus Medya

Risus Medya, Afyonkarahisar merkezli olarak kültür, sanat, etkinlik, magazin, eğitim ve yaşam haberleri ağırlıklı olarak yayın yapmayı prensip edinmiş bir haber sitesidir. Haber sitemizin maliyetleri, haber yayınları, editörlük, yazarlık ve diğer tüm çalışmalar gönüllü ekibimiz tarafından finanse edilmekte ve yerine getirilmektedir. Sizler de yeteneğinizin ve ilginizin olduğu konularda bu güzel ekibimizin içinde yer almak isterseniz risusmedya@gmail.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kültür, sanat, etkinlik, magazin ve eğitim başta olmak üzere yayınlanmasını istediğiniz haberleri bize ulaştırabilirsiniz. Gerekli incelemeden sonra haberiniz en kısa sürede editörlerimiz tarafından yayına alınacaktır.

Kontrol Ediliyor

Afyonkarahisar’da çekilen kısa filme ödül yağdı

Afyonkarahisar’da Çekilen Kısa Filme 5 Uluslararası Ödül Senaristliğini, Yapımcı ve Yönetmenliğini Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel …

Bir Cevap Yazın